ثبت شرکت آلامتو موسسه ثبت شرکت الامتو برترین موسسه ثبت ایران

موسسه خدمات اداری آلامتو

021 8842 3996
انجام کلیه خدمات بصورت غیر حضوری و حضوری
sabtalamto@gmail.com

طراحی سایت


عناوین مقاله:
منظور از طراحی وبسایت چیست؟
دلایل طراحی و دارا بودن سایت
طراحی ریسپانسیو چیست
انواع سایت
سئو و بهینه سازی سایت
نکاتی در رابطه با سایت و طراحی سایتمنظور از طراحی سایت چیست؟

به تولید و نگهداری سایت با توجه به دانش و مهارت طراحی سایت گفته می شود. داشتن اطلاعاتی در مورد زبان های برنامه نویسی، دامنه، سرور و... جهت طراحی وبسایت موردنیاز می باشد. در فضای طراحی وبسایت بهینه کردن موتورهای جستجوگر گوگل یا همان سئو، طراحی ظاهری و گرافیکی وجود دارد.
 

دلایل طراحی و دارا بودن سایت

انجام هر گونه بازاریابی در هر زمینه ای نیازمند یک سایت می باشد، این سایت به نوعی بیانگر کیفیت و نوع کار و نوع خدمات می باشد.
جهت انجام کسب و کارهای اینترنتی داشتن سایت الزامی است.
یکی از بهترین و موثرترین روش های تبلیغاتی و بازاریابی با قیمت مناسب تر می باشد.
 

طراحی ریسپانسیو چیست؟

با توجه به اینکه امروزه بسیاری از کاربران از موبایل و تبلت برای بازدید از سایت‌ها استفاده می کنند، سایت طراحی شده باید متناسب با تمام دستگاه‌های کامپیوتری اعم از موبایل، دسکتاپ تبلت و... تغییر داده شود تا سایز و نحوه چینش صفحات سایت به صورت کاملا صحیحی نشان داده شود، در این نوع از طراحی نیازی به اسکرول افقی صفحات سایت نمی باشد و این امر موجب دسترسی آسان دستگاه‌های مختلف به سایت می شود، در نتیجه سایت به شکل استاندارد و کاربر پسند در اختیار کاربران قرار می گیرد؛ به این نوع از طراحی سایت طراحی سایت واکنش گرا گفته می شود. از مزایای دیگر این نوع از طراحی سایت این است که کاربران شبکه‌های اجتماعی دسترسی آسان و سریعی به سایت خواهند داشت.
 

انواع سایت

سایت های شرکتی

این نوع از سایت ها جهت معرفی محصولات، کالاها و یا خدمات یک شرکت یا مجموعه است که علاوه بر معرفی محصولات یا خدمات اطلاعات و اخباری از شرکت/مجموعه را در اختیار کاربران قرار می دهد.
 

سایت های فروشگاهی

این نوع از سایت ها جهت معرفی و فروش محصول یا خدمات می باشد. این گونه سایت ها دارای بخش هایی مانند معرفی محصول و خدمات، سبد خرید، درگاه پرداخت و...  می باشد. در واقع سایت های فروشگاهی علاوه بر موارد ذکر شده جهت سایت های شرکتی دارای بخش های دیگری که به آنها اشاره شد نیز می باشد.
 

سایت های تخصصی

این سایت ها برای یک کسب و کار خاص یا یک هدف خاص طراحی می شوند. از جمله طراحی سایت های تخصصی میتوان به طراحی وبسایت درج آگهی، طراحی سایت کاریابی، طراحی املاک و ... اشاره نمود.
 

سئو و بهینه سازی سایت

جهت افزایش میزان بازاریابی و فروش از طریق سایت و برندینگ؛ سایت باید در موتورهای جستجوگر گوگل دارای امتیاز بالایی باشد که در زمان جستجو توسط کاربران به سرعت و در صفحات بالا قرار گیرد، به این فرآیند بهینه سازی و سئو سایت گفته می شود.
 

نکاتی در رابطه با سایت و طراحی آن

سایت های فروشگاهی پس از اتمام طراحی جهت اخذ نماد اعتماد الکترونیک(اینماد) خود اقدام نمایند که دلایل و مزایای دریافت این نماد در بخش اینماد اشاره شده است.
در طراحی سایت باید دقت شود که سایت به سرعت بارگزاری شود چرا که کند بودن زمان بارگذاری باعث ترک کاربران و در اصل از دست دادن مشتریان می شود.
جهت طراحی سایت دقت شود که سایت با امنیت بالایی طراحی شود.
قبل از طراحی سایت بررسی شود که جامعه هدف چه اقشاری هستند تا متناسب با نیازها و سلیقه همان قشر محتوا سازی انجام شده و امکانات متناسب با آن ها در سایت قرار داده شود، این امر باعث افزایش راندمان و تاثیرگذاری سایت خواهد شد.

خدمات تغییرات شرکتها
خدمات کارت بازرگانی
مقالات ثبت آلامتو
خدمات امور اداری و مالیاتی و حسابداری
خدمات ویژه
تماس با ما
خدمات ثبت شرکتها
خدمات ثبت برند
درباره ما

جهت دریافت مشاوره رایگان اخذ رتبه، عدد 8 را به 09103518518 ارسال نمایید،
و یا با ما تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان طراحی سایت